25. kolo IV.třídy sk. B - 2010/11 TJ Sokol Roudnice "B" : Převýšov "B" 7:0 (5:0)

13.06.2011 08:23

Branky: Vlasák 2, Kmoníček, Koudelka, Panchártek, Klapka D., Švadlenka

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Zasadil - Truhlář (60. Klapka M.), Šiška, Svatoň A. - Mrštík, Špaček V., Klapka D., Vlasák - Panchártek (60. Švadlenka), Koudelka, Kmoníček (46. Gráf)

Utkání jsme začali velmi dobře a po několika minutách se dostali do vedení, když si na přední tyč seběhl Koudelka a zblízka umístil dobrý centr Klapky. Pak jsme nechali trochu soupeře vyrovnat hru, ale v 15. minutě se po lajně rozjel jak utržený ze řetězů Mrštík a velmi prudkým centrem našel přesně nohu Kmoníčka, který zavěsil pod břevno. Navíc o 5 minut později přidal nadvakrát zakončující Panchártek naši třetí branku a uklidnit tak naši hru. Hosté se snažili s výsledkem něco udělat, ale sporadické ohrožení Zasadila v brance k velkému zvratu vést nemohlo. Navíc Vlasák a Klapka přidali další branky a tak jsme si do šaten odnášeli pohodové vedení 5:0. Po změně stran zkusili hosté ještě trochu korigovat nepříznivý stav, ale ani při zaváhání naší obrany se jim nepodařilo pořádně zakončit, a když už jejich pokus mířil mezi tyče, dokázal jej Zasadil zlikvidovat. My jsme si nadále udržovali herní převahu a také si vypracovali několik velmi dobrých šancí. Proti produktivní první půli byla ale v té druhé naše koncovka horší. Dokonce Mrštík neproměnil penaltu za faul na Koudelku. V 70. minutě nadvakrát využil centr Milana Klapky Švadlenka a pak následovali i další šance, ale gráf mířil vedle a Klapkovu střelu vyrazil s námahou hostující brankář. Poté se těsně před brankáře probil Koudelka, ale nedokázal ani přihrát ani skórovat a navíc si ze souboje odnesl výron kotníku. Vzhledem k tomu, že jsme již neměli nikoho ke střídání museli jsme posledních 15 minut odehrát v deseti. Hosté vědomi si dané výhody se pokoušeli o zteč naší branky ve snaze o čestný úspěch, ale opět bez efektu. Naši hráči i v deseti předváděli velmi slušný fotbal a nakonec se dokázali i gólově prosadit, když akci Gráfa dotáhl do gólu Vlasák. Pro diváka velmi pohledné utkání, které ale pro hosty dopadlo možná až příliš tvrdě, jelikož se celý zápas snažili hrát fotbal. Dnes jim ale asi nebylo souzeno se gólově prosadit a tak musejí skousnout tuto vysokou prohru. Náš tým si tak trochu spravil chuť po minulém utkání, ale budeme asi muset intenzivněji hledat nového exekutora pokutových kopů.

Zpět