26. kolo 1.A třídy 2013/14 l TJ Sokol Roudnice : SK Bystřian Kunčice 1:0 (0:0)

18.05.2014 09:00

Branka: 52. Krejcar Jakub

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek - Vlnas, Brendl, Mikan, Krejcar - Koblížek (75. Koutník), Židík, Pejchal, Bárta (65. Vlasák) - Bednář Z., Bednář Vl.

Vladislav Koudelka, trenér TJ Sokol Roudnice: "Soupeř byl v úvodu aktivnější, ale poté jsme převzali iniciativu a postupně si začali vytvářet spoustu brankových příležitostí. Bohužel v trendu posledních utkání nebyla naše produktivita dobrá, a tak z asi 10 velmi dobrých šancí proměnil pouze Jakub Krejcar v 52. minutě. Nakonec to byla jediná branku utkání. Soupeře jsme přehrávali a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Branka padla po pěkné akci a velmi dobré práci po celý zápas dobře hrajícího Vládi Bednáře. Musím ale pochválit celý tým, který odehrál velmi dobré utkání. Navíc jsme v utkání udrželi nulu, což je po několika utkání další plus."

Zpět