26. kolo 1.A třídy l TJ Sokol Roudnice : FK Černilov 2:0 (2:0)

17.06.2013 10:14

Branky: 34. Krejcar Jan, 45. Bednář

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Vlnas, Koblížek Jan, Krejcar Jakub - Krejcar T., Koblížek Jakub (80. Koudelka), Židík, Vlasák,Krejcar Jan - Kmoníček (75. Pajgrt), Bednář (56. Vach)

Utkání jsme začali několika nepřesnostmi v rozehře a soupeř tuto úvodní nejistotu vytušil a snažil se nás překvapit rychlými kombinace přes střed pole. To se mu několikrát podařilo a v 10. minutě musel Žák vytasit svůj bravurní zákrok, když zneškodnil samostatný nájezd (měl dobře natrénováno ze čtvrtečního utkání B týmu J). Po tomto varování se naše hra začala dostávat do obrátek a několikrát se nám podařilo přemoci obranu hostí a dostat se do zakončení. V 15. minutě si ideálně naběhl na přihrávku Koblížka Tomáš Krejcar, ale ve vyložené situaci nedokázal skórovat. Podobně si vedli i jeho bratři. Nejprve Jakub nedokázal po kombinaci zacílit přesně a poté Honza překvapil všechny stahovačkou na střelbu pravou. Ale přesnost a razance tomu taky chyběla. Gólově se prosadil Honza Krejcar v 35. minutě, když využil ideální přihrávky od bratra Tomáše a tentokráte levou přesně zakončil. O chvilku později Kmoníček natáhl zpoza vápna, ale branku netrefil. Další šanci pak Kmoníček doslova zazdil, kdy nedokázal po přihrávce Bednáře zakončit osamocen před brankářem hned a jeho následnou kličkovanou hosté ubránili. V 45. minutě si ale tvrdě poradil v souboji o dlouhý nákop a ideálně vybídl Bednáře ke skórování, kterému sice střela nesedla, ale zapadla za záda bezmocného brankáře. Druhá branka hosty zlomila a po celý druhý poločas se hrálo pouze na jednu bránu. Góly sice už nepadly, ale naši hráči si vypracovaly spoustu šancí, které diváky potěšily. V úterý nás čeká poslední utkání sezóny, dohrávky s Kunčicemi, kterým máme po podzimu vracet porážku. Věříme, že se nám podaří zvítězit a uhrát v desetileté historii nejvíce bodů za sezónu v I. A třídě a dosáhnout i nejlepšího umístění v této soutěži tj. 5. mista. Zveme všechny fandy v úterý od 18.00 do našeho areálu.

Zpět