26. Kolo 1.A Třídy: MFK Trutnov "B" - SK Roudnice 1:2 (0:1)

03.09.2018 15:14
     
MFK Trutnov B
 
vs.
SK Roudnice
 
1:2
( 0 : 1 )
Střelci:
48. Vomočil Jan    15. Stoszek Lukáš 
76. Koutník Denis 


 

Sestavy:
Votoček Jan
Groer Tomáš (C)
Přívratský Michal
Handlíř Jakub (72.Kozák Vojtěch)
Hrnčíř Dominik
Kamitz Michal
Matějka Pavel
Kučera Pavel
Kuhn Vítězslav
Šimočko Lukáš (74.Karmáček Jakub)
Vomočil Jan (70.Hejna Miroslav)
 
Kozák Vojtěch
Hejna Miroslav
Karmáček Jakub
 
Ruml Jan
Koutník Lukáš
Houser Patrik
Koutník Denis
Černý Josef
Tomeš Josef (62.Novotný Miloš)
Krejcar Jakub
Mikan Zdeněk
Stoszek Lukáš (C)
Cuberka Miloš
Bárta František
 
Krejcar Jan
Novotný Miloš
Hopko Miroslav


 

Karty:
     
     


 

Realizační tým MFK Trutnov (domácí):
Po celý zápas byla znát soupeřova kvalita. Hosté byli fotbalovější a aktivnější. Nám se však i přes obdržený gól poměrně dlouho dařilo držet hosty v uctivé vzdálenosti od naší branky. Hned po změně stran jsme navíc srovnali skóre. Vlivem zranění a pátečního utkání několika hráčů nám ale postupně začaly znatelně docházet síly a hosté se dostávali do řady šancí, které nakonec vyústily ve vítězný gól. Dnes ale musíme klukům za předvedený výkon poděkovat, škoda, že se nám nepodařilo bodovat.


 

Zdeněk Mikan, asistent trenéra (hosté):
Před zápasem se nám rozšířila marodka o další hráče. V první polovině jsme měli mírnou optickou převahu, byli více na míči, ale nedokázali jsme překonat dobře fungující obranu domácích. Z rohu jsme se ujali vedení. Z kraje druhé poloviny domácí po naší špatné rozehře vyrovnali. My jsme šli za vítězstvím a z množství šancí jsme proměnili tu nejméně povedenou. Trutnov se na konci tlačil do vyrovnání, ale s trochou štěstí vezeme body z Krkonoš.


 

Diváků: 30
HR: Martin Škoda
AR1: Martin Pálka
AR2: Tomáš Franěk
DS: Antonín Vancl
Zpět