26. Kolo 1.A Třídy: Sokol Třebeš - SK Roudnice 3:1 (1:1)

28.05.2017 13:39
     
Sokol Třebeš
 
vs.
SK Roudnice
 
3:1
(1:1)
Střelci:
19.Štajer, 55. Drapák, 58. Kincl   23.Krejcar


 

Sestavy:
Heřman - Michal, Tesař (Neugebauer), Michal, Zbořil, Zeman, Kincl (85.Landa), Farkaš, Štajer, Majer, Krykorka (35.Franta),Drapák( 70.Rychtár)   Hopko - Koutník, Mikan (78.Tomeš), Novotný, Krejcar, Šiška,Černý, Sloszek, Cuberka, Kučera, Koblížek


 

Karty:
66.Drapák, 89. Zeman   58. Novotný, 80. Šiška
     


 

Vl. Krykorka ved. týmu (domácí):
Dnes se hrál koukavý útočný fotbal, o který se zasloužily obě strany. Třebešáci měli ale přece jenom větší touhu po vítězství. Kéž by takových zápasů, kdy fotbal chtějí hrát oba týmy bylo více. K velice solidní úrovni zápasu přispěli i rozhodčí.


 

Mikan Zdeněk, asistent trenéra (hosté):
Na hrbolatém hřišti, které znemožňovalo oběma týmům lepší kombinaci se hrálo vyrovnané utkání, které domácí rozhodli slepenými góly na začátku druhého poločasu.


 

Diváků: 150
Rozhodčí: Marian Otava
Zpět