26.kolo 1.A třídy: TJ Sokol Roudnice - Sokol Provodov 7:1(4:0)

17.05.2015 20:30


16.05.2015 - 17:00
     
Sokol Roudnice
vs.
Sokol Provodov
7:1
(4:0)
Střelci:
3x Novák,Brendl,Koblížek, Bednář Z., Pejchal   Rojšl


Sestavy:
Tomek, Mikan, Krejcar Jakub, Novák, Koblížek, Židík, Brendl, Krejcar Jan, Bednář Z.(70.Bednář V.), Tomeš (57.Kmoníček), Pejchal   Swaczina, Chmelík, Bogusz, Pfeifer, Zítko (76.Bek), Rojšl, Khun, Fiedler, Tolda, Belák, Vejprava


Karty:
1   2
     


Koudelka Vladislav ml., trenér (domácí):
Od začátku utkání jsme šli vítězství naproti. Soupeř si za celý zápas vytvořil minimum šancí. My jsme po 20. minutách otevřeli brankostroj, který se zastavil na 7. brankách. Konečně se roudnický divák dočkal více branek v síti soupeře. Od Provodova jsme, vzhledem k postavení v tabulce, čekali víc. Naše hráče chválím za soustředěný přístup k utkání.


asistent Berger (hosté):
Sedm kulí jako v Sarajevu,vzíc se k tomu asi nemusíme vyjadřovat.Zasloužená výhra domácích.


Diváků: 100
Rozhodčí: Kos

 

Zpět