26. kolo IV.třídy sk. B - 2009/10 TJ Sokol Roudnice "B" : SK Převýšov "B" 8:4 (3:0)

20.06.2010 08:50

Branky: Krejcar Jan 4, Kmoníček 3, Mencák (p)

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Klapka M., Novotný (55. Truhlář), Šiška, Mencák (61. Švadlenka) - Špaček V., Kmoníček, Klapka D., Panchártek - Krejcar Jan, Vlasák (70. Gráf)

Hned od úvodu zápasu měla naše mužstvo i díky hráčům širšího kádru áčka výraznější herní i střeleckou převahu, kterou v první půli dokázalo brankami Krejcara (2x) a Kmoníčka využít v tříbrankové vedení. Hosté se sice snažili, ale jejich akce většinou končili v náručí brankáže Žáka. Asi nejaktivnějšího hráče hostí Pilaře viditelně limitovala bolest zřejmě zad, a tak naše obrany až tak moc práce neměla. Druhou půli začali ale aktivněji hosté a hned v úvodu musel vytáhnout dobrý zákrok Žák. O minutu později pak byl před (!) vápnem sražen Kmoníček a nepřesný rozhodčí chybně ukázal na značku pokutového kopu. Tu s předhledem proměnil Mencák. Pak ale naše hra upadla do pouťového tempa. Hosté se asi třikrát dostali do vyloženýc šancí, ale bez gólového efektu. Pojištění výsledku přidali Krejcar a Kmoníček. Pak sice soupeř snížil, ale odpověď opět přišla z kopačky Krejcara. Poté se zavlnila síť několikrát na obou stranách, a tak fanoušci nakonec viděli 12 branek a ještě spoustu šancí hráči na obou stranách zahodili. Poslední zápas potvrdil rostouí formu našeho béčka, které se po velmi nepovedeném začátku jara rozjelo a vyhrálo poslední 4 zápasy a to i vysokokým výsledkem. Snad v tomto stylu budou výsledky pokračovat i v přístí sezóně, kdy bychom se chtěli reálně pokusit o postup.  

Zpět