26.kolo IV.třídy sk. B - 2011/12 TJ Sokol Roudnice "B" : Starý Bydžov 1:1 (1:1)

20.06.2012 09:47

Branka: Koudelka

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Truhlář, Mrštík D., Svatoň A. – Kučera, Šiška, Špaček J. (70. Švadlenka), Pithart – Klapka D. (7. Koudelka), Novotný (12. Mencák (60. Klapka M.)), Panchártek

Poslední utkání sezóny jsme si chtěli maximálně užít, ale určitě ho nijak neodfláknout. Vzhledem k absenci několika hráčů jsme měli možnost dát krátkou chvilku na hřišti aktuálně zraněným kapitánům týmu, kteří se velkou měrou podepsali pod takto úspěšnou sezónou. David Klapka tak po pár minutách hry mohl předat druhému v kapitánu v pořadí Jakubu Novotnému. Ten ji na své paži nosil dalších pár minut a předal ji aktuálnímu kapitánovi Zdenku Panchátkovi. Věříme, že tímto přátelským gestem jsme oba „marodící“ hráče potěšili. Přejeme jim brzké a hlavně kvalitní uzdravení. Po těchto spíše exhibičních aspektech zápasu se již začalo dík na hřišti i něco fotbalového. Od úvodu jsme byli lépe kombinujícím a delší dobu držícím týmem, ale šance jsme většinou nedokázali dotáhnout k finální přihrávce či zakončení. Hosté spoléhali na rychlý přechod do brejků, které se nám ale dařilo eliminovat velmi dobrou hrou obranné trojice. I přesto se hosté párkrát dostali k ohrožení naší branky, ale spíše přečíslením při chybě defenzivní práce záložní řady. První se gólově prosadili hosté, kdy hostující hráč využil nekoncentrovanosti našich hráčů, kteří spíše řešili předcházející verdikt sudího. Odpověď ale byla hodně rychlá a za dvě minuty srovnal Koudelka. Stejný hráč navíc mohl poslat náš tým do vedení, když po krásné akci na jeden dotek se obtočil kolem obránce, ale technicky těsně minul. Druhá půle se nesla v duchu té první. Opět jsme měli více ze hry, byli aktivnější, ale co do brankových příležitostí to bylo na obou stranách vyrovnané. Oba týmy tak podrželi brankáři a určili konečnou dělbu bodů poté co již za svá záda nenechali projít žádný míč. Musím pochválit oba týmy za vcelku korektní hru a v úmorném vedru kvalitně odehrané utkání, které sice nenabídlo spoustu branek, ale šance k nim na obou stranách byly. Povedenou sezónu jsme tak zakončili spravedlivou remízou a celkovým druhým místem, což považuji za velký úspěch, za kterým stojí hlavně týmový duch a skvělá parta. Věřím, že se to týmu vydrží i nadále a že můj dlouho avizovaný odchod z trenérského místa na to nebude mít žádný vliv. Klukům za celou sezónu děkuji, stejně jako klukům z A týmu, kteří pomohli, trenérům A týmu za možnou spolupráci při trénincích a také vedení za podporu.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/IV._TRIDA_-_B_26.kolo_Roudnice_B_-_Stary_Bydzov_1_1/

 

Zpět