27. kolo 1.A třídy 2013/14 l TJ Spartak Police nad Metují : TJ Sokol Roudnice 1:5 (1:2)

26.05.2014 16:48

Branky: 12.Mikan, 31. a 51.Bednář Vl. , 63.Brendl , 83. Bednář Z.

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek - Vlnas, Mikan, Brendl, Krejcar Jakub - Koblížek, Židík, Pejchal, Koutník(69.Krejcar Jan) - Bednář Vl .(78.Melichar), Bednář Z. (85.Švadlenka)

Do utkání jsme měli dobrý vstup, ale hodně nám tomu svoji chybou pomohl domácí brankář, který upustil míč po rohu a Mikan pohotově dostal náš tým do vedení. Domácí to trochu zaskočilo a jen sporadicky se dostali na dostřel naší branky. Bohužel ani naše finální fáze v ofenzivě neměla nijak vysoké parametry. Velmi často oba týmy kazili přihrávky a z toho pramenila poměrně nefotbalová část utkání. Od 25. minuty se hra obou mužstev trochu zvedla. Gólově jsme se opět dokázali prosadit my, když Vláďa Bednář využil dobrého balónu za obranu a přehodil trochu zbrkle vybíhajícího brankáře. Navíc stejný hráč o chvilku později ideálně na penaltě našel svého bratra Zdenka, ale ten pouze nestřelil domácího brankáře. Domácí to následně potrestali, když zpoza vápna se domácí útočník prosadil přesnou střelou. V posledních 5 minutách první půle mohl vstřelit oba týmy důležitou branku, ale naši hráči nedokázali potrestat další podběhnutí míče od domácího brankáře a v polední minutě pak domácí útočník těsně minul hlavou naší branku. Do druhého poločasu jsme vlétli a hned v úvodu si vypracovali dobré šance. Hned tu druhou dokázal po dobré práci Koutníka využít Vláďa Bednář. Domácí branka asi zlomila psychicky. Sice se snažili se prosadit, ale bylo to z jejich strany hodně křečovité. My jsme si postupně vytvářeli další brejkové situace, ale byla z toho nakonec pouze tyč v podání Pejchala. Definitivní hřebík domácím přidal Brendl, který si dokázal poradit střelou do protipohybu s obránci i brankářem. Konečnou podobu utkání pak dal Z. Bednář, který v 82. minutě upravil skóre na 1:5. Střelecky se pak mol prosadit i vedoucí mužstva Švadlenka, ale svoji šanci zahodil.  Nadále naše mužstvo hraje o historicky nejlepší umístění a ač je to v tabulce hodně namačkané věříme, že přidáme i dalších utkáních nějaké body. Přijďte nás podpořit již tuto sobotu proti Kostelci.

Zpět