27. Kolo 1.A Třídy: FK Černilov - SK Roudnice 0:0 (0:0) PK: 1:3

27.10.2019 12:13
     
FK Černilov
 
vs.
SK Roudnice
 
0:0
( 0 : 0 )
(1:3)
Střelci:
     


 

Sestavy:
Tošovský Matěj
Zumr Daniel
Schwarzer Tomáš
Matoušek Tomáš (82.Štěnička Martin)
Urban Tomáš
Markovič Tomáš (40.Benák Petr)
Šmied Michal
Hrubý Vojtěch (C)
Hrubý Jan
Hušek Jakub
Daněk Lukáš
 
Svatoň Vojtěch
Štěnička Martin
Benák Petr
Mikunda Lukáš
Kundrt Ladislav
 
Ruml Jan
Koutník Lukáš
Mikan Zdeněk (C) (46.Pospíšil Vojtěch)
Bárta František
Černý Josef
Tomeš Josef (85.Novotný Miloš)
Stoszek Lukáš
Tykva Marek (80.Dostál David)
Kučera Tomáš
Houser Patrik
Čihák Pavel
 
Novotný Miloš
Koutník Denis
Pospíšil Vojtěch
Dostál David
Hopko Miroslav


 

Karty:
85. Hušek Jakub
87. Schwarzer Tomáš
  24. Čihák Pavel
     


 

Martin Šmied, sekretář (domácí):
Přes bezbrankový stav měl zápas kvalitu, v první půli převažoval počet šancí na naší straně, po změně stran na ně vyhráli hosté, kteří byli nebezpeční do poslední minuty a nakonec jim vyšel i penaltový přídavek. V zápase týmů z horní části tabulky si Roudnice odváží o bod víc a tabuka se tak srovnává.


 

Zdeněk Mikan, asistent trenéra (hosté):
Oba týmy vstoupily do zápasu s vědomím důležitosti výsledku do posledních kol soutěže. Obrany pracovaly spolehlivě a tak se hrálo od vápna k vápnu. Jak domácí, tak my, jsme si vytvořili několik možností, ale střelci nebyli úspěšní. O bodů navíc pro nás rozhodl penaltovy mág Ruml, který začaroval domácí střelce a sám proměnil poslední penaltu.


 

Diváků: 150
HR: Miroslav Filip
AR1: Pavel Matula
AR2: František Jehlička
DS: Lukáš Vojtěch
Zpět