27. kolo 1.A třídy: SK Roudnice - SK Sobotka 2:1 (0:1)

02.06.2016 20:12

Sokol Roudnice

vs.
SK Sobotka

(0:1)
Střelci:
65.Bendig, 72.Stoszek   11. Men

Sestavy:
Tomek, Koutník L., Vlasák, Krejcar, Koblížek, Brendl, Tomeš (82.Novotný J.), Kučera (88.Koutník D.), Stoszek, Bednář, Bendig (89.Novotný M.)   Chrpa Patrik, Pavlíček, Halbych, Bárta, Prokorát, Men, Škopán, Baster, Vích (36.Šotka), Knobloch, Nývlt (77.Chrpa Pavel)

Karty:
45. Stoszek, 61. Tomeš   85.Halbych

Frýda Milan, trenér (domácí):
V dnešním zápase jsme byli lepším týmem, předváděli jsme pohlednou, kombinační hru, ale opět jsme neproměnili několik 100% tutovek. Hosté nás potrestali za naši nepozornost v obraně. Nakonec jsme se přece jenom gólově prosadili a jsme rádi za výhru a tři body.

L. Štrobl - trenér (hosté):
Musím poděkovat hráčům, kteří byli a těm co na to kašlou, ať si to přeberou sami. Domácí vyhráli zaslouženě, byli po celé utkání lepším týmem. Za mě - výborně utkání odřídil rozhodčí Fišer.

Diváků: 100
Rozhodčí: Fišer