28.9.2011: 4.kolo okresního přeboru 4+1 - TJ Sokol Roudnice - TJ Sokol Lhota pod Libčany 9:1 (7:1)

28.09.2011 20:19

TJ Sokol Roudnice : TJ Sokol Lhota pod Libčany 9:1 (7:1)

branky Roudnice:4x  Fanda Rejl, 3x Michal sobotka, 2x Marek Chudoba

sestava Roudnice: Daniel Říha, Vojta Balický, Vojta Černý, Anička Vaňková, Olda Vaněk, Jakub Mádlo, Marek Chudoba, Michal Sobotka, Fanda Rejl

Do derby jsme vstoupili s respektem ze soupeře, který v soutěži ještě neprohrál. Hra v prvním poločase se nám však dařila, soupeře jsme přehrávali a výsledkem byl poločasový stav 7:1. Začátkem druhého poločasu jsme nechali vyniknout brankáře hostí a poté jsme navýšili skóre o 2 branky. Pak se začali prosazovat i hosté a několikrát nás podržel brankář Dan Říha. Závěr zápasu se dohrával v klidu a naši hráči si pohlídali další vysoké vítězství. Naši hráči zaslouží pochvalu za snahu o kombinaci a k vidění bylo i několik pěkných fotbalových akcí. Příští středu hrajeme v Kratonohách, kde se budeme snažit předvést stejně kvalitní výkon.

Zpět