28. kolo 1.A třídy 2013/14 l TJ Sokol Roudnice : Kostelec n.O. 2:3 (2:0)

02.06.2014 10:10

Branky: Bednář Vl., Koblížek

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek - Mikan, Krejcar Jakub, Brendl, Koutník - Koblížek, Pejchal, Židík, Vlasák, Bárta (75. Krejcar T.) - Bednář Z., Bednář Vl. (65. Krejcar Jan)

 

Tým měl do utkání velmi dobrý vstup a již v 10. minutě se ujal vedení po pěkné brance Vládi Bednáře. Branka tým nabudila a ten si vytvářel další brankové příležitosti. Ve 30. minutě se opět po povedené akci trefil tentokrát Koblížek a zdálo se, že zápas je v naší moci. Následující pasáž plná spousty zahozených  šancí, nás ale po přestávce hodně mrzela. Pojištění vedení z naší strany nepřišlo a soupeř se kolem 60. minuty vrátil do zápasu po brance z rohového kopu. Domácí hráči ve snaže zlomit utkání se asi více soustředili na útok než obranu a soupeř po rychlém brejku vyrovnal. Navíc asi 10 minut před koncem využil srážky našich hráčů ve vápně hostující útočník a zajistil obrat skóre. Následná snaha z naší strany něco obdobného již nepřinesla. V první půli jsme soupeře jasně přehráli a tým předváděl kvalitní a pohledný fotbal. Bohužel v té druhé jsme zápas po taktické stránce nezvládli. Snad to odčiníme v následujících utkáních.

Zpět