29. kolo 1.A třídy 2013/14 l FK Vysoká nad Labem : TJ Sokol Roudnice 1:2 (0:1)

09.06.2014 15:56

Branky: Mikan z pen, Z. Bednář

Sestava: Tomek - Vlnas, Mikan, Krejcar Jak., Vlasák (31. Pajgrt) - Koblížek, Bárta, Brendl, Krejcar Jan - Bednář Z., Pejchal

Sestava se musela kvůli pár absencím měnit, ale i tak jsme vstoupili do utkání velmi dobře dlouho drželi domácí hráče dostatečně daleko od naší branky. Velmi slušně si počínala mladá dvojice veprostřed zálohy. První vážnější ohrožení Menšlovy branky přišla dobře sehraném rohu, ale Krejcarova rána skočila na hradbě těl. V 15. minutě pak byl trochu hloupě faulován ve vápně Pejchal a Mikan penaltu s přehledem proměnil. Naše hra pak byla založena na brejkových situacích a několikrát jsme domácím zavařili. Ale ani oni nebyli bez šancí , ale zakončení z kopaček domácích nebylo přesné. Další chybu domácích mohl opět potrestat Mikan, ale poté co Menšlovi propadl míč z rohu jej z otočky nechal bravurně odčinit zaváhání. Druhá půle začala obdobně. Domácí se trochu stereotypně snažili prosadit  a naši hráči trápili domácí beky rychlými kontry. Velmi aktivně si počínal Honza Krejcar, který měl také velkou šanci, ale pravačkou netrefil přesně. Následné šance Bendáře a Koblížka vychytal Menšl. Domácí nám pak chybnou rozehrou darovali vedení 2:0, které mohly naši hráči pojistit, ale zakončení Koblížka se mezi tyče nevešlo a Zdenda Bednář zblízka přestřelil. Domácí jsme zpět dostali do utkání chybnou rozehrou a následný faul domácí Podlipný přesnou střelou ze standardky využil. Pak se šance kupili na obou stranách. Dvojici Pejchal, Krejcar se hned několikrát podařilo nebezpečně rozehrát roh, ale gólový efekt to nemělo. Pak domácí z dálky orazítkovali břevno. Velmi blízko gólu pak byl Bednář, který využil vysokého postavení Menšla, ale jeho střela přes půl hřiště na malém vápně skočila těsně přes opuštěnou branku. Domácí nás pak v poslední desetiminutovce několikrát zatlačili do vápna, ale dokázali jsme tři ošemetné závary přečkat bez gólu a vychutnat si pocit vítězství na vedoucím celkem soutěže. Věříme, že dobrý výkon potvrdíme i v závěrečném utkání sezóny.

Zpět