29. Kolo 1.A Třídy: FK Náchod "B" - SK Roudnice 3:2 (3:2)

16.06.2017 23:08
     
FK Náchod B
 
vs.
SK Roudnice
 
3:2
(3:2)
Střelci:
14.Hanel, 33.Jaroslav Vejprava, 45.Berger   22.Kučera, 39.Kučera


 

Sestavy:
Hladík- Rorbach,Bareš, J.Vejprava, Runkas, Berger (80.Vacek), T.Vejprava,Hanel,M.Moravec-Vaněček (73.Čisár), Král   Hopko, Koutník, Novotný M., Krejcar, Novotný J., Tomeš, Černý, Cuberka, Kučera, Bárta, Vítek (60.Šiška)


 

Karty:
20.Vaněček, 41.Berger, 70.Moravec, 84.Rorbach   79.Šiška
     


 

Zdeněk Chládek, vedoucí mužstva (domácí):
Nádherné utkání, které by sneslo měřítko i ve vyšších soutěžích.Obě mužstva zaslouží velkou pochvalu.I přes velké teplo se hrálo s vysokým nasazením, nakonec jsme byli o gól šťastnější.Nerad vyzdvihuji jednotlivce, ale dnes udělám výjimku,oba brankáři předvedli nadstandardní výkony,nás Jirka Hladík podržel především v 90.min. kdy zkušeně ustál samostatný nájezd.Super výkon podal M.Moravec i přes to, že měl v nohách sobotní utkání,za zmínku stojí gól, který vstřelil 51.ti letý J.Vejprava


 

Koutník Petr, vedoucí mužstva (hosté):
Rychlé, důrazné a vyrovnané utkání. Výborně chytali oba brankaři, dobře zápas zvládli rozhodčí. Na obou stranách hráli hodně mladá mužstva (náš nejstarší hráč 25 let). Nezasloužili jsme si odjet bez bodu.


 

Diváků: 60
Rozhodčí: Ivan Klečka
Zpět