29. Kolo 1.A Třídy: MFK Trutnov "B" - SK Roudnice 2:2 (2:1) PK: 3:0

27.10.2019 12:15
MFK Trutnov B
 
vs.
SK Roudnice
 
2:2
( 2 : 1 )
(3:0)
Střelci:
6. Brejcha Patrik
13. Landa Štěpán
  3. Krejcar Jakub
82. Kučera Tomáš


Sestavy:
Šťastný Jan
Groer Tomáš (C)
Kozák Vojtěch
Turner Jiří (88.Metlický Ondřej)
Handlíř Jakub
Dvořák Václav
Štěpánek Marcel
Kamitz Michal (60.Herout Jan)
Brejcha Patrik (52.Valášek Vojtěch)
Landa Štěpán
Vyhnánek Michal
 
Vomočil Jan
Herout Jan
Valášek Vojtěch
Turner Ondřej
Metlický Ondřej
Jirousek Matěj
Birka Lukáš
 
Hopko Miroslav
Koutník Lukáš
Dostál David
Bárta František
Černý Josef
Tomeš Josef
Krejcar Jakub (60.Pospíšil Vojtěch)
Cuberka Miloš (C)
Kučera Tomáš
Houser Patrik
Čihák Pavel
 
Mikan Zdeněk
Pospíšil Vojtěch


Karty:
22. Turner Jiří
39. Vyhnánek Michal
68. Handlíř Jakub
  36. Krejcar Jakub
60. Cuberka Miloš
81. Koutník Lukáš
86. Čihák Pavel
     


Realizační tým MFK Trutnov (domácí):
Velmi těžké utkání. První poločas jsme ještě dokázali se skvěle připraveným soupeřem držet krok. Na brzkou úvodní branku jsme dokázali stejně rychle odpovědět a vzápětí skóre otočit. Ve druhé půli už jsme hostům nestačili. Hráli rychle a dobře kombinovali, což nám dělalo problémy, a především zásluhou brankáře jsme dokázali ubránit nerozhodný stav a dostat zápas do penalt. Tam opět úřadoval náš gólman a když všichni naši střelci proměnili, získali jsme bonusový bod, který nám zajistil záchranu.


Zdeněk Mikan, asistent trenéra (hosté):
Do utkání jsme vstoupili aktivně, ujali se vedení. Domácí poté zvýšili důraz, otočili dvěma góly výsledek. Po poločasové domluvě jsme ovládli hru, ale naše koncovka byla slaboučká a nechala vyniknout domácího brankáře. Ten si smlsnul i na našich penaltových střelcích. Z hor si tak vezeme jen bod. Tým zaslouží pochvalu za dobré utkání, hlavně pak druhou půlku.


Diváků: 55
HR: Filip Svoboda
AR1: Radek Kalaš
AR2: Jakub Franěk
DS: Milan Mazura
Zpět