5.kolo III. třídy: Slavoj Syrovátka : SK Roudnice "B" 3:0 (2:0)

06.09.2015 11:36

Sestava SK Roudnice "B": Žák - Kučera, Mrštík D., Matoušek, Svatoň - Koutník D., Švadlenka (60. Šanda), Novotný (50. Vanc), Mičiak (46. Chrudimský) - Koudelka (60. Klempíř), Melichar (80. Gráf)

V sobotním dopoledni nás čekalo další derby. Tentokrát proti soupeři z čela tabulky. Zápas začal oboustraně hodně opatrně během prvních 15 minut se ani jeden tým do gólové šance nedostal. První branka padla kolem 20. minuty, kdy jsme nedůrazně bránili ve vápně domácí ranou z vápna šli do vedení. Po vstřelené brance jsme převzali otěže zápasu a jasně domácí přehrávali. Tlak který jsme si vytvořili ale nepřinášel příliš šancí. Byly to spíše takové pološance. Domácí nás pak potrestali ve 45. minutě za opětovný nedůraz ve vápně. Branka do kabin nás hodně mrzela, ale po změně stran mohlo být ještě hůř, ale Žák nás podržel. Hrálo se v poli vyrovnané utkání, ale domácí byli postupně nebezpečnější, když se naše obrana trochu otvírala ve snaze pomoci ke vstřelení branky. Do střeleckých listin se ale ani jeden z našich hráčů nezapsal. Naproti tomu domácí dokázali jednu branku přidat a zvítězit tak poměrně jednoznačně 3:0. Určitě jsme dnes neodehráli špatné utkání, ale dopustili jsme se oproti soupeři příliš chyb a to rozhodlo. Navíc jsme dnes nebyli produktivní v ofenzivě o čemž svědčí nula na našem kontě vstřelených branek. Věříme, že jak ve středu v pohorovém utkání tak i nedělním mistráku si budeme vést lépe.


Zpět