3. turnaj mladších elevů

19.09.2016 07:55

Tentokrát jsme se k zápasům sešli na domácím hřišti v Roudnici, kde našimi soupeři byla Olympia HK a Vysoká n.L.

Roudnice : Olympia HK  2:15 (1:9)

Sestava: Vích – Rázek, Rydlo L., Rydlo F., Fikr, Hruška, Švadlenka, Jarkovský, Kobrle, Hovorková, Papík

Branky: Fikr 2x

První akce utkání pro nás byla velmi příjemná. Honza Fikr prošel soupeřovou obranou a dal úvodní branku utkání. Pak ale postupně soupeř začal na hřišti dominovat a postupně navyšoval své skle. O korekci se opět postaral Honza Firk, ale další větší příležitosti jsme si nevypracovali. Naopak soupeř ještě nechal několikrát vyniknout Adama Vícha v naší bráně. Do utkání se postupně zapojili všichni hráči a moc se snažili. Pochvala patří tedy všem a stejně tak rodičům za pomoc a podporu.

 

Roudnice : Vysoká n.L.   1:17 (0:8)

Sestava: Vích – Rázek, Rydlo L., Rydlo F., Fikr, Hruška, Švadlenka, Jarkovský, Kobrle, Hovorková, Papík

Branka: Fikr

Ani s druhým soupeřem jsme nedokázali příliš držet krok. Soupeř byl rychlejší, důraznější a fotbalovější. Přesto se naši nejmenší nevzdali a do poslední chvíle bojovali o každou branku. Čestný úspěch zaznamenal opět Fikr, který je ofenzivním tahounem mužstva, ale neztratili se ani ostatní. Velmi aktivně si v utkání vedli Martin Hruška či Tomáš Jarkovský. Pochvala patří i ostatním za výkon na hřišti i mimo něj. Skandování „Roudnice do toho“ od samotných hráčů na lavičce bylo spontánním projevem samotných dětí.

Zpět