30. kolo 1.A třídy 2013/14 l TJ Sokol Roudnice : Bílá Třemešná 0:1 (0:0)

17.06.2014 06:51

Sestava: Tomek - Vlnas, Mikan, Brendl, Jakub Krejcar - Koblížek, Bárta (60. Židík), Pejchal, Jan Krejcar - Vl. Bednář (72. Tomáš Krejcar), Z. Bednář (80. Pajgrt)

Začátek utkání ukázal herní kvalitu na obou stranách, ale vytváření gólových situací bylo spíše na naší straně. V 10. minutě se do zakončení dostal Z.Bednář, ale nemířil přesně. O chvilku na to ideálně našel za obranou bratra Vladimíra, který si dokázal zpracovat těžký míč, ale z bezprostřední blízkosti nedokázal přehodit brankáře. Následná střela Pejchala byla hodně špatná. Ve 20. minutě opět zafungovala spolupráce obou bratrů, ale Vláďa v tutové šance nedokázal zakončit. O 3 minuty později zahrozili hosté. Po rychlé akci z našeho rohu dokázali z hranice vápna prověřit Tomka, který ale bezpečně vyrazil střelu na rok. Z něj hosté dokázali akci zakončit, ale hodně vysoko nad. Pak se o slovo přihlásit Kuba Krejcar, který svoji sólovou jízdu zakončil jasnou penaltou, kterou rozhodčí bohužel „neviděl“. Akce ale pokračovala a Z. Bednář se ve vápně pěkně obtočil, ale poslal svou střelu těsně vedle. Po několika povedených akcích bratrů Krejcarových po levé straně se k zakončení dostal opět Z. Bednář, ale ani tentokrát nedokázal trefit cíl. Největší šanci pak zahodil o pár minut později, kdy ho do sólového nájezdu vyslal jeho bratr, ale zakončení bylo hodně nepřesné. Hosté v závěru poločasu opět zahrozili standartami, při kterých ale ve vápně dominovat Tomek. Druhou půli jsme začali poměrně aktivně a několikrát se dostali za obranu domácích, ale centry z obou stran končili mimo dosah našich hráčů. V rozmezí mezi 55. a 65. minutou si naši hráči po velmi podobných akcích vypracovali velmi dobré střelecké pozice na hranici vápna, ale postupně neuspěli Zdenek Bednář, Vladimír Bednář a ani Kejchal, který měl brance asi nejblíže. Hosté v 70. minutě dokázali velmi pohotově zakončit akci po rychlé akci z levé strany a Tomek musel rychle na zem aby míč chytil. V závěru se naši hráči pustili do několika akcí, ale když neuspěl v průniku ani Honza Krejcar, bylo asi jasné, že branku dnes nedáme. Bohužel v 89. minutě využil soupeř skuliny v naší obraně a hostující útočník sám před Tomkem nezaváhal. Zbytek utkání už nepřinesl žádnou šanci na srovnání a tak jsme se doma pro letošek rozloučili prohrou. Předvedený výkon byl oboustranně slušný a úroveň fotbalu byla velmi dobrá.

Zpět