30. Kolo 1.A Třídy: TJ Tatran Hostinné - SK Roudnice 1:5 (0:1)

03.09.2018 15:19
     
TJ Tatran Hostinné
 
vs.
SK Roudnice
 
1:5
( 0 : 1 )
Střelci:
76. Kracík Luboš    37. Vítek Marek 
56. Koutník Denis 
58. Stoszek Lukáš 
84. Stoszek Lukáš 
89. Stoszek Lukáš 


 

Sestavy:
Horák Josef
Horák Luboš
Slavík Michal (66.Kudrna Marek)
Kracík Luboš
Bartůněk David (58.Purkert Vojtěch)
Polák Roman (C)
Jakoubek Martin (32.Kracík David)
Pištora Zdeněk
Šmucer Pavel
Polák Dominik
Brož Marcel
 
Purkert Vojtěch
Kudrna Marek
Kracík David
 
Hopko Miroslav
Mikan Zdeněk (C)
Houser Patrik (46.Koutník Lukáš)
Koutník Denis
Černý Josef
Krejcar Jakub (46.Koblížek Jakub)
Stoszek Lukáš
Vítek Marek
Cuberka Miloš
Kučera Tomáš (59.Šiška Jakub)
Bárta František
 
Koutník Lukáš
Koblížek Jakub
Šiška Jakub


 

Karty:
     
     


 

M.Celar vedoucí mužstva (domácí):
Nastoupili jsme v oslabené sestavě a to proti kvalitnímu týmu z vrchních pater tabulky. Ikdyž zápas dopadl 1:5 bylo to pro nás kruté.Zejména v začátku druhé půle kdy jsme neproměnili několik tutovek a naopak soupeř byl v proměnování šancí téměř 100%.Opouštíme 1.A.třídu a budeme bojovat v 1.B.třídě se vztyčenou hlavou.


 

Mikan Zdeněk, asistent trenéra (hosté):
Zápas nesl všechny znaky konce sezóny. Dlouho jsme nebyli schopni trefit branku a tak nás do vedení dostal až pěknými nůžkami Vítek. Na začátku druhé půle nás podržel dvakrát Hopko. Poté jsme dali v rychlém sledu dva góly a o utkání bylo rozhodnuto. Za zmínku stojí dva krásné góly z přímých kopů v závěru utkání na obou stranách. Se soutěží jsme se rozloučili vítězstvím na půdě Hostinného, které opouští soutěž se vztyčenou hlavou.


 

Diváků: 80
HR: Tomáš Mucha
AR1: Miroslav Martínek
AR2: Pavel Matula
DS:
Zpět