4. kolo 1.A třídy 2013/14 l TJ Sokol Roudnice : Nové Město n.M. 3:0 (2:0)

02.09.2013 16:36

Branky: 13. Vlasák, 24. Krejcar T., 87. Koblížek Jakub

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek - Krejcar Jakub, Koblížek Jan, Mikan, Bednář Z. - Krejcar T., Židík, Vlasák, Krejcar Jan (65. Kmoníček) - Pejchal (70. Koblížek Jakub), Bednář Vl. (77. Pajgrt)

Úvodní poločas se nám vydařil a po několika dobrých akcích, si dokázal Vlasák najít odražený míč po dobře kopnuté standardce Z. Bednářem a propasírovat míč do sítě. O chvilku později se srdnatě probíjel podél vápna Vl. Bednář, ale jeho střela levačkou těsně minula cíl. Po dobré kombinaci si naši hráči vypracovali opět dobrou šanci, ale Pejchala vychytal hostující brankář. Ve 24. minutě byl ale již krátký na zakončení Tomáše Krejcara a už to bylo 2:0. Další šance jsme nedokázali využít a naštěstí ani hosté, kterým jsme k jejich dvěma šancím hodně pomohli. Druhá půle se i nadále hrála ve velkém tempu, ale šancí se již nevytvářelo tolik. Nejblíže byl brance důrazný T. Krejcar, který ale trefil tyč. Hosté pak začali být stále nebezpečnější a tak musel vytasit velmi dobrý zákrok i Tomek. Konečnou podobu výsledku dal krásnou křižnou střelou Kuba Koblížek. Náš výkon hlavně v první půli byl výrazně lepší než v minulých dvou kolech. Nutno ocenit i velmi dobrý výkon hostujícího týmu. Dnes opět trochu převládal týmový výkon na individuálním, i když úplně ideální to nebylo. Velmi dobře se prezentoval na levém beku Z. Bednář.

Zpět