4. Kolo 1.A Třídy: SK Roudnice - FC Nový HK 3:1 (0:0)

14.09.2017 16:15
SK Roudnice
 
vs.
FC Nový HK
 
3:1
( 0 : 0 )
Střelci:
53. Houser, 59. Mikan, 74. Kučera   78. Matějka


 

Sestavy:
Hopko, Koutník L., Mikan, Novotný (46.Tykva), Houser, Černý, Šiška(64. Koutník D.), Stoszek, Cuberka, Kučera (88.Vítek), Bárta   Sedláček - Kotouček, Kolínek, Páter, Lang - Ležík (75. Janča), Linder, Jindra M., Bendig J. - Matějka T., Neppl


 

Karty:
51.Šiška, 71.Cuberka, 80.Koutník D.   86. Neppl
     


 

Mikan Zdeněk, asistent trenéra (domácí):
Po vyrovnaném prvním poločase jsme rozhodli o naší výhře zkraje druhé půle, kdy se prosadili sváteční střelci. Pokud bychom byli přesnější v koncovce, mohla být naše výhra výraznější. Soupeř korigoval krásnou střelou z přímého kopu.


 

Ondřej Kolář - trenér (hosté):
Před úvodním hvizdem chybělo 9 hráčů z kádru, nicméně kádr je dost široký a všichni hráči by měli být schopni dokázat, že do týmu patří. A hlavně v první půli tomu tak bylo, je jen škoda, že jsme neproměnili své dvě velké příležitosti. Nutno podotknout, že i domácí měli dvě gólové šance. Ve druhé půlce jsme po žákovské chybě a neuhlídaném rohu dvakrát inkasovali a připravili se tak o dobrý výsledek. Dnes jsem na hřišti viděl více pozitiv než negativ, což by mělo být povzbuzení do dalších zápasů.


 

Diváků: 150
Rozhodčí: Lubomír Bečvář
Zpět