4. kolo 1.A Třídy: SK Třebechovice - SK Roudnice 1:1 (1:1)

1:1
(1:1)
(2:3)
Střelci:
39'Hruška   42'Vlasák

Sestavy:
Cejnar -Věříš, Šreibr, Vích, Hruška -Dědeček, Bíl M., Soukup Petr, Bíl R.(50'Šedivý) -Lochman A., Soukup Pavel   Tomek - Koutník L., Mikan, Novotný, Krejcar - Koblížek, Vlasák, Tomeš, Kučera - Cuberka, Krejčíř (70'Koutník Denis)

Karty:
56'Soukup Pav.   30'Krejčíř 66'Koblížek

Bíl Karel,vedoucí mužstva (domácí):
První poločas vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách a po gólu na každé straně.Druhou půli jsme měli převahu, ale bez úspěšné koncovky a tak došlo na penalty.V nich byli úspěšnější hosté a to v poměru 3:2. Nevadí,bojujeme dál.

Frýda Milan, trenér (hosté):
V první půli jsme byli lepším týmem, ale opět jsme neproměňovali vypracované šance. Ve druhé byli lepší domácí. Takže asi zasloužená remíza. Na penalty jsem našemu týmu věřil, pokud chytá i kope M. Tomek, tak to většinou dobře dopadne.