4. kolo IV.třídy sk. B - 2009/10 TJ Sokol Roudnice "B" : Lužec n.C. 6:2 (4:0)

30.08.2009 21:08

Branky TJ Sokol Roudnice "B": Krejcar Jan 2x, Krejcar Jakub 2x, Mrštík L., Mencák

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Žák - Mrštík D., Truhlář, Jarkovský, Spěšný - Špaček V., Krejcar Jakub, Šiška, Panchártek - Mrštík L., Krejcar Jan  (střídali: Mencák, Chvojka, Bouška)

Od uvodních minut bylo jasné jak se asi zapas bude vyvýjet již v 8. minutě šli domácí do vedení a to zvýšili o 5 minut později. Po několika dalších dobrých příležitostech dotáhli skóre 1. poločasu až na 4:0. Ve druhé půli se hra trochu vyrovnala a oba týmy přidali po dvou brankách. Pro diváky atraktivní utkání skončilo nakonec domácí výhrou 6:2. Výrazně k němu přispěli bratři Krejcarové, kteří pomohli hlavně v koncovce.