4. kolo IV.třídy sk. B - 2010/11 Prasek "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 0:0 (0:0)

30.08.2010 19:57

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Žák - Truhlář, Petr, Mrštk, Mencák (60. Poskočil) - Špaček (70. Švadlenka), Klapka D., Novotný, Panchártek - Melichar (55. Gráf), Šiška (80. Kmoníček)

Obostraně vyrovnané utkání nenašlo po celý průběr ani v jednom tým střelce rozhodující branky. Remíza je v kontextu celého utkání spravedlivá. Nám se po třech ne příliš povedených utkáních sice nepovedlo vybřednout z letargie, ale hra nesla několik zlepšených prvků, které mohou být odrazovým můstkem k "lepším zítřkům". Hlavně poměrně slušně fungovala defenziva. Kvalitní výkon podal po delší době hrající Truhlář a hlavně ve druhé půli Mrštík. Po celý zápas si jistě počínal na stoperu hrající Petr. Záloha se dlouho nemohla rozpohybovat k nějakým výpadům, a tak to dlouho vypadalo podobně jako v minulých zápasech, kdy zálohu míče spíše jen přelétavaly. Asi od 30. minuty se nám ale podařilo několik zajímavých kombinací a hra středu pole šla trochu nahoru. Přesto to stále není ono. Kombinace jsou složité, dlouho se s míčem "mazlíme". Na tom ještě do budoucna musíme zapracovat. Útok toho moc nepředvedl, a tak největší nebezpečí z našich kopaček bylo pouze ze standardních situací. Ale i na nich musíme zapracovat. V tuto chvíli je nutné si cenit každého pozitiva, takže bod z Prasku hodnotíme tedy pozitivně.

Fotogalerie: https://svadlis.rajce.idnes.cz/Prasek_B/

Zpět