4.kolo IV.třídy sk. B - 2011/12 TJ Sokol Roudnice "B" : Nepolisy "B" 8:0 (4:0)

07.09.2011 08:51

Branky: Klapka D. 2, Mrštík D. 2, Koudelka, Novotný, Melichar J., Špaček J.

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Truhlář (65. Klapka M.), Šiška (55. Špaček J.), Svatoň A. – Mrštík D., Špaček V., Novotný, Kučera (55. Melichar J.) – Koudelka, Klapka D., Panchártek (65. Melichar T.)

Hned od začátku zápasu bylo jasné kdo bude dnes držet otěže zápasu ve svých rukách. Náš tým hned od prvních minut přikoval hosty na jejich polovině a začal si soustavně vytvářet šance ke vstřelení branek. Ty přicházeli velmi pravidelně cca s 6 minutovým rozestupem. Gólově se prosadili během první půle Koudelka, Mrštík D., Klapka D. a Novotný, ale spousta dalších šancí zůstala neproměněna. Hosté se jen sporadicky dostávali k ohrožení naší branky, a tak zůstával brankář Žák dlouhé minuty bez práce. Druhá půle nepřinesla žádnou změnu ve vývoji hry a tak domácí hráči přidali hostům v druhém poločase stejný brankový příděl jako v poločase prvním. Druhé branky přidali Klapka D. a Mrštík D. a premiérově se trefil mladý Jan Melichar. Poslední brankou pak gólové hody uzavřel Jan Špaček. Zápas dnes pro nás nebyl těžký a soupeř nás příliš neprověřil. Plně chápu nepříliš povedené utkání hostí z pohledu ne přímo ideální sestavy vzhledem k současně hranému zápasu jejich áčka. Příští zápas to čeká i nás a tak budu zvědav jak se s tím popereme my. Věřím, že takto odevzdaný výkon jako rezerva Nepolis u nás my v Lužci nepředvedeme. Tým dnes jinak pracoval slušně, nijak se nenechal strhnout k bezhlavému fotbalu jako v úvodu zápasu v Prasku a koncentrovanou hrou dokázal soupeře rychle dostat do kolen. Velmi dobrý výkon podal ve středu zálohy Novotný.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/IV._TRIDA_-_B_Roudnice_B_-_Nepolisy_B_8_0_4_0_./

Zpět