4.kolo IV.třídy sk. B - 2012/13 TJ Sokol Roudnice "B" : Nepolisy "B" 8:2 (3:1)

04.09.2012 12:03

Branky: Koudelka 3, Mikan 2, Panchártek 2, Špaček J.

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Truhlář (55. Koudelka), Šiška, Svatoň A. – Kučera (80. Mencák), Špaček J., Špaček V., Mrštík D. (75. Klapka) – Pithart (75. Kmoníček J.), Panchártek, Mikan

Domácí tým se hned po úvodním hvizdu do svého soupeře pustil a vypracoval si během úvodní minuty jasnou šanci, ale neproměnil. Hosté to tvrdě ztrestali krásnou střelou z úhlu, která se otřela o zadní tyč a zaplula do sítě bezmocného Žáka. Odpověď ale byla velmi rychlá, když po dvou minutách po pěkné akci a přesném centru Pitharta lehce skóroval Mikan. Další šance přicházeli v rychlém sledu a v 15. minutě již byl výsledek otočen, když Panchártek využil nabídky od Honzy Špačka. Poté se střelecké vlohy domácích hráčů trochu vytratili . Hosté ale byli velmi málo nebezpeční. Do poločasu ještě zvýšil Mikan. Druhá půle byla ještě více jednostrannou záležitostí domácích. Trpělivě si vypracovávali spoustu šancí, které ale také s velkým umem dokázali zahazovat. Až po 10 minutách druhé půle se ujala akce Panchártka. Poté na hřiště vlétl jako uragán domácí Koudelka a během čtvrthodinky zkompletoval hattrick. Střelecky se poté dokázal již ve druhém utkání za sebou prosadit Jan Špaček, který šancí na skórování měl i více. Domácí v klidu kontrolovali vývoj zápasu a konečnou podobu výsledku tak trochu udělili opět oni, když Šiška při odkopu od brány nastřelil tělo hostujícího hráče, od kterého se míč odrazil do sítě. Další branka již nepadla, a tak se mohli diváci těšit z vysoké výhry domácích 8:2. Domácí byli jasně lepším celkem a předvedli i několik velmi dobrých fotbalových akcí, hlavně ve druhé půli. Pro další utkání je ale nutné počítat s těžším soupeřem než dnes.  

Zpět