5.10.2011: 5.kolo okresního přeboru 4+1 TJ Sokol Kratonohy - TJ Sokol Roudnice 3:6 (1:1)

05.10.2011 19:20

TJ Sokol Kratonohy - TJ Sokol Roudnice 3:6 (1:1)

branky Roudnice: 2x Michal Sobotka, Vojta Balický, Jakub Mádlo, Marek Chudoba, Fanda Rejl

naše sestava: Daniel Říha, Vojta Černý, Vojta Balický, Anička Vaňková, Olda Vaněk, Jakub Mádlo, Fanda Rejl, Michal Sobotka, Marek Chudoba

Dnes jsme hráli asi zatím s nejkvalitnějším soupeřem. V Kratonohách bylo postaveno menší hřiště, které nám příliš nevyhovovalo. Od začátku jsme se těžko prosazovali proti pozorně bránícímu soupeři. Chyběl nám lepší pohyb bez míče, lepší finální přihrávka. Když už jsme se do koncovky prosadili, tak jsme nechali vyniknout domácího brankáře, nebo netrefili branku. Domácí proměnili snad jedinou šanci. Druhý poločas už byl z naší strany lepší a skóre postupně narůstalo. Další šance jsme ještě neproměnili. Soupeře jsme nechali po chybách ke konci zápasu ještě kosmeticky upravit výsledek, ale otěže utkání jsme drželi pevně v rukách a v klidu jsme ho dotáhli do vítězného konce.

Na fotce ze zápasu v Kratonohách jsme byli v kompletní sestavě:

dole: Daniel Říha

v podřepu zleva: Fanda Rejl, Olda Vaněk, Jakub Mádlo, Michal Sobotka

stojící zleva: Marek Chudoba, Vojta Černý, Vojta Balický, Anička Vaňková a trenér Josef Klapka

Zpět