5. kolo 1.A třídy 2013/14 l AFK Častolovice : TJ Sokol Roudnice 2:2 (0:2)

08.09.2013 11:00

Branky: 25. Bednář Vl., 43. Krejcar T.

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek - Krejcar Jakub (60. Pajgrt), Koblížek Jan, Mikan, Bednář Z. - Krejcar T., Židík, Vlasák, Krejcar Jan - Pejchal, Bednář Vl. (55. Kmoníček)

První půle byla z pozdějšího vývoje utkání v našem podání lepší, ale i tak hra trpěla velkou dávkou nepřesností v přechodové fázi. Vůbec se nám nedařilo projít přes domácí defenzivu po levé straně. Přesto jsme byly v první půli lepším týmem a také jsme to dokázali potvrdit brankově. Neprve se v dobré pozici dokázal rychle pravačkou prosadit Vláďa Bednář a v závěru poločasu také snad jediné akci z levé lajny T. Krejcar. Mezi tím Vláďa Bednář trefit břevno. Domácí hrozili z rychlých brejků, které jsme ale dokázali eliminovat. Vývoj první půle nás zřejmě v té druhé ovlivnil v úsudku jak budeme zápas dohrávat. Domácí zvýšili důraz a přednostně se snažili o rychlé kontry. My jsme jim ale návrat do utkání hodně ulehčili velmi nepřesnou, uspěchanou hrou, kdy jsme nedokázali delší časový moment převzít otěže hry a podržet míč na vlastních kopačkách. V 60. minutě se domácí prosadili o po brejků, kterému ale před tím předcházelo několik varování, z kterých jsme se ale nepoučili. Navíc o 10 minut později to již bylo 2:2 po nedobře odbráněné standardce. Velmi těžko se nám pak dařilo se dostat zpět do hry proti rozjetým domácím. Trochu se nám to podařilo sérií pološancí a střel ze střední vzdálenosti. Domácí, ale nadále byli velmi nebezpěční ve svých brejcích. Vrátit vedení na naši stranu mohl Kmoníček, ale trefil jen tyč. Když stejný hráč neproměnil ani šanci v závěru zápasu a stejně si vedl i jeden z domácích hráčů bylo o remíze rozhodnuto. Z pohledu vývoje zápasu bereme výsledek jako ztrátu, ale i tak je nutné si cenit každého bodu ze hřiště soupeře a tak je tomu i nyní. Musíme do dalších zápasů zvednou spíše psychiku hráčů. Věříme v podporu fanoušků do dalších kol.

 

 

Zpět