5. kolo 1.A třídy l TJ Sokol Roudnice - FC Nový Hradec Králové 2:0 (1:0)

09.09.2012 14:57

 

 
 
 

Roudnice - Nový Hradec 2:0 (1:0)

rozhodčí: Žerovnický (Trutnov)
diváci: 100
 
Střelci:

 

Slezák, Dvořáček    

Sestavy:

 

Tomek, Třešňák, Mikan, Krejcar Jakub (82. Samšeňák), Koblížek (78. Pajgrt), Vlasák, Slezák, Jiroutek, Kmoníček (56. Dvořáček), Krejcar Tomáš, Krejcar Jan (68. Vlnas)    

Karty:

3   3
0   85. Jarotek

Komentář (domácí):

 

Hráči si uvědomili důležitost zápasu a hned od začátku jsme předváděli kombinační hru a dostávali se do šancí. Ujala se až ve 26. minutě střela Slezáka po pěkném přiklepnutí Kmoníčka. Poté začal být nebezpečný i soupeř a vytvořil si dvě šance, ale Tomek byl na místě. Do druhé půle jsme vstoupili vlažně a soupeř nás začal tlačit. Naštěstí však bez gólového efektu. Nám se podařilo střídajícím Dvořáčkem zvíšit na 2:0. Poté byli aktivnější hosté, ale my jsme mohli z brejků rozhodnout. Branka však již ani na jedné straně nepadla. Dnes jsme vybojovali konečně 3 důležité body. Hráči šli vítězství naproti, takže spokojenost.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/1.A_trida_dospelych_-_2012_2013_5.kolo_Roudnice_Novy_Hradec_2_0/


 

Zpět