5. kolo 1.A Třídy: SK Roudnice - FC Nový Hradec Králové 1:2 (0:0)

15.09.2016 20:45
SK Roudnice
 
vs.
FC Nový HK
 
1:2
(0:0)
Střelci:
66.Stoszek   71.Kotouček, 78.Matějka T.


 

Sestavy:
Tomek, Koutník, Mikan, Cuberka, Novotný, Krejcar, Koblížek, Vlasák (67.Trnka), Tomeš, Stoszek, Kučera   Šebesta, Kotouček, Páter, Linder, Vopálka, Matějka T., Jarotek L. Vik (88.Matějka L.), Jarotek A., Bendig (80.Kašpar), Šmíd


 

Karty:
56.Koblížek   18.Vik
     


 

Frýda Milan, trenér (domácí):
Vyrovnaná první půle. Ve druhé jsme přidali a šli zaslouženě do vedení. Poté jsme nepochopitelně přenechali aktivitu hostům a ti nás po našich chybách 2x potrestali.


 

O.Kolář (hosté):
Po vyrovnaném prvním poločase, kdy se vedení mohla ujmout obě mužstva, nastopili do druhého polocašu aktivněji domácí a ujali se vedení. Nám se zvýšenou aktivitou podařilo výsledek otočit. Chválím celé mužstvo za nezdolnou vůli výsledek otočit. Utkání kvalitně odřídil hlavní rozhodčí.


 

Diváků: 100
Rozhodčí: Kalaš
Zpět