5. Kolo 1.A Třídy: SK Roudnice - SK Sparta Úpice 1:0 (0:0)

13.10.2018 10:37
     
SK Roudnice
 
vs.
SK Sparta Úpice
 
1:0
( 0 : 0 )
Střelci:
88. Tomeš Josef     


 

Sestavy:
Ruml Jan
Koutník Lukáš
Mikan Zdeněk (C)
Bárta František
Koutník Denis (65.Šiška Jakub)
Černý Josef
Tomeš Josef
Krejcar Jan
Stoszek Lukáš
Obermajer Richard (83.Vítek Marek)
Kučera Tomáš
 
Novotný Miloš
Vítek Marek
Cuberka Miloš
Houser Patrik
Šiška Jakub
Hopko Miroslav
 
Seidel Ondřej
Pich Jaroslav (90.Šulitka Ondřej)
Jadrný Ondřej (88.Kábele Jakub)
Punar Martin
Kejzlar Pavel
Brutovský Matěj
Doubic Patrik
Kulhánek Jaroslav (C)
Pančík Filip (46.Winter Leoš)
Čáp Martin (80.Hanzlík Milan)
Marel Jan
 
Šulitka Ondřej
Hanzlík Milan
Winter Leoš
Kábele Jakub


 

Karty:
    35. Seidel Ondřej
66. Punar Martin
67. Čáp Martin
     


 

Zdeněk Mikan, asistent trenéra (domácí):
Dnes jsme chtěli potvrdit body z Broumova. Úpice hrála zodpovědně dozadu a nepouštěla nás do větších šancí. Přesto jsme si v první půli vytvořili nejméně tři, včetně nastřelené tyči. Hosté byli nebezpečnější v druhé půli. Zápas byl rušný, ale odehrával se mezi oběma vápny. Když už směřoval k penaltám, rozhodla spolupráce Bárty s Tomešem a druhý jmenovaný zařídil tři body pro Roudnici. Dobrý výkon předvedla trojice rozhodčích.


 

Radek Kaplan trenér (hosté):
Dnes to byl zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním byli domácí lepším týmem, ve druhém se hra vyrovnala, do šancí se dostal i náš tým bohužel bez využití. Branka v samotném konci utkání nás hodně mrzí. Remíza by byla spravedlivější, ale na to se fotbal nehraje. Domácím gratulujeme k vítězství. Souhlasím s pochvalou pro rozhodčí.


 

Diváků: 100
HR: Štěpán Janeček
AR1: Martin Škoda
AR2: Jakub Nymsa
DS:
Zpět