5. kolo IV.třídy sk. B - 2010/11 TJ Sokol Roudnice "B" : Lužec 0:0 (0:0)

08.09.2010 20:31

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Koudelka - Mencák, Švadlenka, Petr, Truhlář - Šiška, Klapka D., Novotný, Mrštík D. (80. Kmoníček J.) - Panchártek, Poskočil (60. Gráf)

Hned úvod zápasu zachytil naši obranu v nedbalkách a jen se štěstím jsme neikasovali. Poté se hra přelévala na obě strany, ale akce většinou končily u velkého vápna. V 10. minutě zatáhl míč Panchártek a jeho centr v souboji mohl zakončit Šiška, ale obránce byl rychlejší a balonem nastřelil svého kolegu. Od něho se balon odrazil na penaltu na nohu Švadlenky, ale rozhodčí v daný moment necitlivě přerušil hru pro možné zranění. Hosté pak opět mohli slavit, ale jejich branka padla po ofsaidu. Ve 30. minutě se po trochu krkolomné kombinaci dostal do úniku Poskočil, ale trefil pouze nohy hostujícího brankáře. Po změně stran měli více ze hry hosté a mohli i jít do vedení. V 55. minutě se dostal do kontaktu stoper Petr s hostujícím útočníkem a jejich střet hodně zaváněl penaltou. Naštěstí pro nás to tak neposoudil hlavní rozhodčí. O 10 minut později se po standardní situaci prosadil hostující útočník, ale i s pomocí faulu na brankáře Koudelku. Několik dalších situací před naší brankou dokázala naše obrana již zvládnout a naopak jsme se i my mohli postarat o změnu skóre. Šance Švadlenky, Šišky a Gráfa však zůstaly nevyužity. Hosté v tomto zápase byli lepším celkem, ale ani my jsme nebyly bez šance na vítězství. Defenzivní činnost týmu se postupně zlepšuje, ale naše hra trpí hlavně v oblasti ofenzívy. Uznání zaslouží hlavně velmi dobře chytající Koudelka.

Zpět