5. kolo: TJ Sokol Roudnice "B" : Myštěves "B" 3:0 (3:0)

09.09.2013 10:45

Branky: 18. Koudelka, 32. Pajgrt, 40. Špaček Jan

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Koutník, Kučera, Svatoň – Klapka (70. Melichar), Špaček J., Novotný, Mrštík D. (80. Tomáš) – Koudelka, Pithart (46. Špaček V.), Pajgrt (46. Gráf)

V první půli jsme předváděli poměrně slušný kombinační fotbal a dokázali si vypracovat hned několik šancí. Dobře fungovala obrana a střed zálohy, kde svůj dobrý výkon kořenil Honza Špaček přesnými gólovými asistencemi. Nejprve vybídl Míru Koudelku a pak velmi podobně i Pajgrta. Navíc dokázal i sám branku vstřelit dát nám tak pohodlné vedení po první půli 3:0. Druhá půle by ale z našeho pohledu ne tak povedená, sice jsme měli navrch co to kombinace, ale ta většinou končila nepřesností. Začali jsme málo roztahovat hru a ve zhuštěném středu jsme podstupovali mnoho soubojů o míč. Hra pak neměla tak rychlý spád a přechod do útočné fáze byl často zastaven v jeho zárodku. Místo abychom hru více rozprostřeli a kombinovali na větším prostoru s více časem, často jsme se snažili zrychlovat hru právě přes zhuštěný střed. Nedokázali jsme si již vytvářet tolik šancí jako v první půli. Hosté soustřeďující se na brejky pak měli asi tři šance, které ohrozili naši bránu, ale dokázali jsme je přečkat bez inkasované branky. Výhra je zasloužená, ale druhý poločas stále vykazuje známky mírného deficitu fyzičky. Musíme se také zaměřit na některé prvky hry, tak abychom dokázali odvádět výkon po celých 90 minut. Věřím, že kluci přistoupí k tréninku zodpovědně, tak aby bylo možné zapracovat i na standardních situacích. Velmi dobrý první poločas odehráli střední záložníci Špaček s Novotným. Z pohledu celého zápasu pak velmi dobře fungovala obrana v čele s přesně hrajícím Kučerou.

Zpět