5. mistrovský turnaj, Roudnice

05.10.2013 20:32
5.mistrovský turnaj, 5.10. 2013, Roudnice
 
Soupeři: Sokol Malšova Lhota
 
V dnešním turnaji jsme se utkali pouze s jedním soupeřem. Druhý, tým z Třebechovic se dopředu omluvil pro velkou marodku.  Jako první jsme k utkání nastoupili my, abychom soupeře unavili a náš B tým měl situaci trochu ulehčenou. Hosté ze Lhoty ale přijeli s 12 hráči v poli, tak se naše taktika minula účinkem.
 
Sestava: Křenek, Mencák, Novák, Pajgrt, Mikanová, Nun, Rejl, Kněžour
 
Roudnice A - M. Lhota 3-3 Kněžour 3
Do dnešního utkání jsme vstoupili aktivně a brzy jsme se ujali vedení, když Sváťova střela z poloviny hřiště propadla brankaři mezi nohama. V obraně jsme dnes ale byli nedůrazní a nechávali jsme hráče soupeře dostat se až před Šimona. Brzy tak došlo k vyrovnání skóre. Situace se ještě dvakrát opakovala. Povedenými střelami Sváti jsme se dostali do vedení, ale soupeř vzápětí vyrovnal. Zápas tak skončil remízou. V zápase podali dobrý výkon Sváťa a Ondra, ale to na vyrovnané mužstvo z M. Lhoty nestačilo.Je potřeba aby i ostatní přidali a pomohli k dobrému výkonu.
                                                                    Z.Mikan, M. Nun, trenéři 
Zpět