5. turnaj - hřiště Lhota p.L.

04.10.2016 08:18

Roudnice : Malšova Lhota   0:10 (0:4)

Sestava: Vích – Rázek, Rydlo L., Fikr, Jarkovský, Švadlenka, Vítková, Papík, Kobrle, Hruška

Soupeř nás hned od začátku převyšoval v organizaci hry i fotbalových dovednostech. Naši hráči se do šancí dostávali sporadicky a jejich boj se tak trochu soustředil pouze na bránění nových a nových útoků. Naprosto zasloužené vítězství velmi dobře hrajícího soupeře.

Fotogalerie:  níže

 

Roudnice : Třebechovice   6:5 (1:4)

Branky: Fikr 5, Rázek

Sestava: Vích – Rázek, Rydlo L., Fikr, Jarkovský, Švadlenka, Vítková, Papík, Kobrle, Hruška

První momenty utkání naznačovali, že jsme tentokrát narazili na výkonnostně srovnatelného soupeře. Bohužel ten nám po několika chybách v defenzivě odskočil až na rozdíl 0:4. Přesto se naši hráči snažili o vstřelení branky. To podařilo až těsně před poločasem, kdy se prosadil David Rázek. Branka náš tým nabudila a postupně se nám podařilo skóre otočit až do stavu 6:4. Soupeř sice dokázal ještě korigovat výsledek jednou brankou, ale na výhře to již nic nezměnilo. Bohužel se nepodařilo dotáhnout nějaké další šance. Velmi dobře toto druhé utkání odehrál Honza Fikr.

Fotogalerie:  https://svadlis.rajce.idnes.cz/ME_3.10.2016

Zpět