6.kolo 1.A třídy 2014/2015 l TJ Sokol Třebeš - TJ Sokol Roudnice 0:0 (pen. 3:5)

15.09.2014 09:06
Sokol Třebeš
vs.
Sokol Roudnice
0:0
(0:0)
(3:5)
Střelci:
     


Sestavy:
Heřman - Vlach (89.Šebesta), Farkaš, Zbořil, Kunc - Majer, Krykorka, Semerák (83.Bielčik), Zeman - Vlkanova, Rychtár (64.Pásler)   Tomek - Krejcar Jakub, Mikan, Koblížek, Židík - Bárta, Kmoníček, Bednář Vladimír (65.Koutník), Krejcar Jan - Bednář Zdeněk, Pejchal


Karty:
30.Vlkanova   23.Bárta, 30.Bednář Vladimír
     


Pavol Mizerík - vedoucí (domácí):
První poločas byl živější a bylo k vidění více brankových příležitostí. Hosté měli tutovky dvě, a domácí jednu. Druhý poločas, za hustého deště, byl od domácího týmu výborně odbráněný. Roudnice měla celý zápas územní převahu, ale jelikož se ani jednomu týmu nepovedlo skórovat, tak utkání dospělo k penaltové loterii. V penaltách uspěli hosté 5:3 a odvážejí si do Roudnice dva body.


Koudelka Vladislav ml. - Trenér (hosté):
Taktickým výkonem jsme uhráli bod po základním čase. Penalty jsou loterie, ale tentokrát si myslím, že si naši hráči ten bod navíc zasloužili. Škoda, že se nám nepodařilo v první půli ze dvou samostatných nájezdů dát alespoň jednu branku. Chválím hráče za zodpovědný výkon.


Diváků: 150
Rozhodčí: Lavrenčíková
Zpět