6. Kolo 1.A Třídy: SK Roudnice - Slovan Broumov 2:2 (1:1) PK 3:2

25.09.2017 10:36
SK Roudnice
 
vs.
Slovan Broumov
 
2:2
( 1 : 1 )
(3:2)
Střelci:
9.Šiška, 54.Šiška   13.Hanzlík, 63.Gago M.


 

Sestavy:
Hopko, Koutník L., Mikan, Černý, Šiška, Stoszek, Cuberka, Kučera, Bárta, Koblížek (85. Koutník D.), Krejcar   Drahorád, Gago O., Štejnar (46. Michálek), Panny, Němeček (81. Dostál), Hanzlík, Wilke, Šimon, Svoboda, Schubert (55. Novák), Gago M.


 

Karty:
71. Koblížek   54. Němeček, 79. Šimon
     


 

Tomáš Rejl-sekretář (domácí):
Konečně soupeř, který u nás chtěl hrát fotbal. Hrálo se nahoru, dolu, šance na obou stranách. Domácí jich měli v prvním poločase víc, ale ta koncovka... Druhý poločas byl vyrovnaný. Divákům se muselo utkání líbit. Bod v penaltách šťastně, ale asi spravedlivě pro nás.


 

Asistent trenéra - Jiří Lehotský (hosté):
Vyrovnané bojovné utkání, které mělo náboj a hra se přenášela z jedné strany na druhou. Spravedlivá remíza.


 

Diváků: 100
Rozhodčí: David Žerovnický
Zpět