6. Kolo 1.A Třídy: SK Týniště nad Orlicí - SK Roudnice 0:0 (0:0) PK 3:5

21.09.2016 07:39
     
SK Týniště n.O.
 
vs.
SK Roudnice
 
0:0
(0:0)
(3:5)
Střelci:
0   0


 

Sestavy:
Hlaváč - Winkler Jan, Horák, Matoušek, Winkler Marek - Václavík, Tomášek, Forejtek, Ráček ( 46. Bartoš Milan ) - Voda, Fidra   Hopko - Koutník ( 89. Vítek ), Mikan, Novotný ( 62. Trnka ) - Krejcar, Koblížek, Vlásák ( 68. Novotný Miloš ), Tomeš - Stoszek, Kučera


 

Karty:
3 ( Winkler MArek, Tomášek, Winkler Jan )   1 ( Stoszek )
0   0


 

Martin Horák - trenér (domácí):
Zápas týmů ze spodních pater tabulky nabídnul velmi pěkné utkání se šancemi na obou stranách. Hosté byli kombinačně lepší, ale díky bojovnosti jsme je dokázali přehrát. Ovšem neproměněné 2 penalty a další šance nás stály vítězství! Ovšem bereme každý bod a bojujeme dál!


 

Mikan Zdenek, asistent trenéra (hosté):
Toto vyrovnané utkání rozhodl výborný výkon našeho brankáře Hopka, který chytil dvě penalty ve hře a další v penaltovém rozstřelu. Domácí hrozili z brejků, my jsme lépe kombinovali, ale vypracované šance jsme neproměnili. I přes přísně odpískané penalty, podal dobrý výkon hlavní rozhodčí.


 

Diváků: 110
Rozhodčí: Žerovnický
Zpět