6. kolo: AFK Probluz "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 2:4 (0:2)

16.09.2013 11:56

Branky: Melichar 3x, Krejcar Jan

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Gráf, Kučera, Svatoň –Špaček V., Pithart, Koutník, Krejcar Jan -  Krejcar T., Melichar, Tomáš  (střídal: Mencák)

Před utkáním jsme měli velké problémy se sestavou, jelikož proti minulému utkání chybělo 6 hráčů základní sestavy. Nakonec jsme se dali dohromady i za přispění bratrů Krejcarových, kterým za to patří velký dík. Většina hráčů pak musela na hřišti vydržet celé utkání a hrábnout tak až na dno sil.  První půli jsme dokázali vyhrát 2:0 a v nastoleném tempu pokračovali i po změně stran. Bohužel pak přišel výpadek koncentrace a domácí snížili až na rozdíl jediné branky. Honza Krejcar to ale v závěru pojistil a tak si vezeme cenné tři body. Velmi děkuji hráčům za odmakané utkání a také Vláďovi Koudelkovi za výpomoc při couchingu při mé zdravotní absenci. Stínem je zranění T. Krejcara. Věřím, že to nebude vážné a Tomáš brzy bude moci hrát. Hráči B týmu, hlavně ti mladší, kteří často dostávají nabídku do A týmu, by se měli ponaučit z přístupu hráčů jako jsou Jan a Tomáš Krejcarovi a aktivně se podílet i zápasech A týmu.

Zpět