6. kolo IV.třídy sk. B - 2009/10 TJ Sokol Roudnice "B" : Myštěves "B" 3:0 (2:0)

14.09.2009 21:13

Branky: Mikan 2x, Panchártek

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Žák - Truhlář, Jarkovský (15. Mikan), Svatoň (62. Švadlenka), Mrštík D. - Mencák, Panchártek, Špaček, Bouška - Gráf (75. Chvojka), Mrštík L.

Od začátku se domácí začali výrazněji proti hostujícímu týmu prosazovat. A po příchodu posily z A mužstva Zdenka Mikana se převaha ještě více začala projevovat. A práve Mikan se zapsal jako první do střelecké listiny, když ve 25. minutě využil zaváhání hostujícího brankáře a pohodlně hlavou zavěsil. O pár minut později se střelou z poza vápna prosadil Panchártek a jeho gól domácí uklidnil. Po zbytek zápasu se naprostá většina času odehrála na polovině hostí, ale spíše  nemohoucnost domácích hráčů ochránila hosty od vyšší prohry. Za domácí upravil ve druhém poločase skóre krásnou střelou opět Mikan. Velkou posilou se pro tento zápas stal Mikan, který si připsal i dvě branky. Slušný standard předvedl i Svatoň, Panchártek a Bouška. Hlavně ve druhém poločase byla ale na některých hráčích znát únava.

Zpět