7.9.2011 : 1. kolo okresního přeboru 4+1 - TJ Sokol Roudnice - TJ Slavoj Předměřice n.L.

07.09.2011 20:07

TJ Sokol Roudnice - TJ Slavoj Předměřice n.L. 12:5 (5:3)

branky Roudnice: 7x Rejl Fanda, Balický Vojta, Černý Vojta, Říha Daniel, Vaněk Olda, Sobotka Michal

sestava: Vaňková Anička, Balický Vojta, Černý Vojta, Sobotka Michal, Říha Daniel, Chudoba Marek, Rejl František, Mádlo Jakub, Vaněk Olda

První zápas v nové sezóně, v nové soutěži (4+1 místo 7+1), s novým mužstvem (5 hráčů odešlo do mladších žáků, 5 hráčů přišlo z ml. elévů). Nevěděli jsme co máme od prvního zápasu čekat. Kluci a děvče se s ním však vypořádali výborně a všichni zaslouží pochvalu. Soupeř rozhodně nebyl špatný, ale my jsme měli více brankových příležitostí  a rozhodně jsme působili fotbalovějším dojmem. Byla vidět větší fotbalová vyspělost našeho mužstva i jednotlivců. Diváci mohli sledovat zajímavé fotbalové akce mnohdy zakončené i pěknými brankami. Rozhodně je ještě do příštích zápasů co zlepšovat, přesto doufáme, že mužstvo bude pokračovat v nastoleném trendu a bude se jim dařit alespoň jako dnes.

Zpět