7. kolo 1.A třídy 2013/14 l Stará Paka : TJ Sokol Roudnice 0:3 (0:2)

22.09.2013 09:36

Branky: 10. Kmoníček, 34. Bednář Z., 74. Krejcar J.

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Vlnas, Mikan, Pajgrt 80. Koutník), Bednář Z. - Koblížek Jakub, Židík, Koblížek Jan, Pejchal - Kmoníček (54. Krejcar), Bednář V. (70. Vlasák)

Hřiště ve Staré Pace bylo velmi podmáčené a pro oba týmy ztěžovalo techničtější hru. Domácí se od úvodních minut začali prezentovat aktivní hrou. Ve 2. minutě měli výhodu slibné standardky, ale branku netrefili. V 8. minutě propadl centrovaný míč na domácího útočníka, ale ten nepovedenou střelou trefil pouze Žáka v naší brance. V 10. minutě se do šance po přiťuknutí Vláďou Bednářem dostal Kmoníček a sice slabou ale přesnou střelou dostal náš tým do vedení. V 16. minutě mimo souboj o míč domácí Kuchta loktem zasáhl Pajgrta. Za to dostal z našeho pohledu pouze žlutou kartu. Ve 23. minutě se Bednář s Kmoníčkem opět prosadili a důrazný Kmoníček provětral rukavice domácího brankáře. V 31. minutě obral Vlans o míč Kuchtu, který jej při odkopu tvrdě atakoval a poroučel se do sprch. Domácím poté zasadil další ránu přesnou standardkou Zdeněk Bednář. Domácí vývoj utkání vybudil k poměrně nestandardním úkonům, jako provokace v podání kapitána Jeníka, či stížnost na správné vybavení Pejchala. Druhou půli jsme začali trochu v útlumu a přenechali domácím více místa ve snaze o zdramatizování utkání. Ale i přes územní snahu domácích měl Žák mininum šancí vyniknout. Domácí stále kritizujícího rozhodčího postupně ztráceli neději a navíc v 74. minutě vyšel jeden z brejků našeho týmu Krejcar pojistil vedení. Dnes náš tým podal oproti domácím velmi zodpovědný a disciplinovaný výkon.

Zpět