7. kolo 1.A třídy 2014/2015 l TJ Sokol Roudnice - TJ Start Ohnišov 2:0 (0:0)

22.09.2014 13:13
Sokol Roudnice
vs.
TJ Start Ohnišov
2:0
(0:0)
Střelci:
Pejchal 2x    


Sestavy:
Tomek, Mikan, Krejcar Jakub, Bárta, Koblížek (71.Vlasák), Židík, Kmoníček (67.Vlnas), Bednář V. (78.Koutník), Krejcar Jan, Bednář Z., Pejchal   Mačí Josef, Trojna, Králíček, Cuberka, Hronovský - Mačí Jan, Heidler, Bálek, Štěpán - Langr, Soumar


Karty:
2   22. a 25.Štěpán, 37. Hronovský
    25.min. Štěpán


Koudelka Vladislav ml., trenér (domácí):
Předpokládaný scénář utkání se vyplnil, soupeř přijel bránit. Celý zápas jsme dobívali branku soupeře. Dvakrát se to v druhém poločase povedlo Pejchalovi, takže body zůstali doma, ale šancí bylo určitě na víc branek. Hráče musím pochválit za trpělivou hru. Soupeř nám usnadnil situaci vyloučením hráče v 25. minutě.


Ondřej Trojna, trenér (hosté):
Po celý zápas měla Roudnice územní převahu, kterou dokázala gólově využít ve 2.poločase. Zápas samozřejmě ovlivnilo vyloučení Štěpána. Sice to dnes nebylo poprvé, co jsme hráli o jednoho hráče méně, ale směrem dopředu jsme si až na pár příležitostí velkou šanci nevytvořili. Domácí si tak zaslouženě připsali 3 body. Náš tým bojoval až do posledního hvizdu, což se musí ocenit. Několikrát nás podržel brankář Pepa Mačí.


Diváků: 150
Rozhodčí: Říha Jiří
Zpět