7. Kolo 1.A Třídy: SK Roudnice - Tatran Hostinné 1:2 (0:0)

26.09.2016 22:48
SK Roudnice
 
vs.
Tatran Hostinné
 
1:2
(0:0)
Střelci:
91. Stoszek   76. Jakoubek, 87. Polák R.


 

Sestavy:
Hopko, Koutník (78. Vítek), Mikan, Cuberka, Novotný, Krejcar, Koblížek (89.Špaček), Vlasák, Tomeš, Stoszek, Kučera   Zítko - Horák L.- Brož, Valeš, Polák D. - Bartůněk, Šmucer (74. Polák R.), Marek (92. Horák J.), Rodr - Maličký T. (85.Valášek), Jakoubek (87. Slavík M.)


 

Karty:
27.Krejcar   27. Rodr, 39. Horák L., 50. Marek
0   0


 

Mikan Zdenek, asistent trenéra (domácí):
Naše střelecké trápení pokračuje. Opticky máme více ze hry, držíme míč, ale ve finální fázi si nejsme schopni vyhovět a gólově zakončit. S postupem času nám ubývaly síly a soupeř nacházel okénka v naší otevřené obraně. Hostinné si přijelo pro bod a odváží si tři. My se musíme semknout a přivézt nějaké body z dvou venkovních zápasů, které nás teď čekají.


 

Zdeněk Macháček, vedoucí mužstva (hosté):
Utkání dvou rozdílných poločasů. Ten první jsme prospali, ale domácí toho nedokázali využít. Po změně stran jsme přidali na důrazu a bojovnosti a v závěru utkání jsme dvakrát gólově udeřili. Domácím se podařilo snížit až v nastaveném čase. Chválím celé mužstvo - takto se venku bojuje o body. Výborně zvládla utkání také trojice rozhodčích.


 

Diváků: 100
Rozhodčí: Hlaváč
Zpět