7.kolo IV.třídy sk. B - 2011/12 SK Převýšov "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 2:2 (0:1)

26.09.2011 17:07

Branky: Klapka D. 2

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Zasadil - Truhlář, Šiška, Svatoň A. - Mrštík D. (65. Klapka M.), Novotný, Špaček V., Kučera (75. Švadlenka) - Gráf (35. Melichar J.), Klapka D., Panchártek

Úvod utkání naznačil, že na malém hřišti v Převýšově bude fotbalová kombinace velmi zřídka k vidění. Oba týmy se chvilkami předháněli v délce nakopávaných míčů. Más se přeci jen více dařilo podržet míč a také několikrát nepříjemně zatopit domácí velezkušené obraně. Po závaru v brankovišti se o odraženému míči v 18. minutě dostal nejdříve David Klapka a nekompromisně z otočky skóroval. Branka nás povzbudila a netrvalo dlouho a dokázali jsme si vytvořit další gólové šance, ale všechny zůstali Zdenkem Panchártkem nevyužity. Domácím vyšel poté vstup do druhé půle. Ve 47. minutě vyrovnali ze standardní situace a začali být mnohem nebezpečnějším týmem. Hodně přitom spoléhali na rýchlý postp středem hřiště, který se nám narozdíl o poločasu prvního nedařilo včas zastavovat. Naše obraná činnost nebyla pružná a často jsme byli od domácích hráčů příliš daleko a rozeběhnutí se již zastavovali velmi těžce. Kolem 60. minuty se do dvou tutových šancí dostal Klapka a tu druhou dokázal proměnit opět ve vedoucí branku. Domácíc ale vyrovnali i podruhé, kdy jsme opět nepokryli pohyb hráče s míčem přes střed hřiště a domácí poté rychlé přečíslení dokázali gólově zužitkovat. Šance pak na obou stranách nebyly již nikterak nebezpečné a většinou již scházela přesnost. Oba týmy se tak rozešly smírně. Pochvalu zaslouží Míra Šiška, kterého podzimní část soutěže zastihla ve výborné formě.

Zpět