7. kolo lV. třídy skupiny B: ZD Agro Lužec n.C. - TJ Sokol Roudnice B 0:3

25.09.2012 17:45

7.kolo - IV.třída
Lužec n/c. - Roudnice "B" 0:3

Do zápasu nastupovali roudničtí s vědomím, že ho nečeká nic jednoduchého, neboť tým z Lužce zatím neztratil ani bod. Od záčátku zápasu domácí vyrukovali s tvrdou hrou, někdy až na hranici karet, velmi časté držení roudn.hráčů za dresy, ovšem rozhodčí tyto zákroky řešil"pouze" slovní domluvou, resp., že proti "slunci" nic neviděl, atd. Zápas měl tedy od začátku náboj, akce se střídali na obou stranách, ale více příležitostí měla rezerva z Roudnice, kdy z jedné povedené akce po přihrávce Z.Panchártka s přehledem skóroval M.Klapka. Domácí měli v 1. poločase snad jen jednu příležitost a tu bravůrně zlikvidoval M.Žák.
Žačátek 2. poločasu roudnický tým poněkud zaspal. Domácí vyrukovali s kombinačním fotbalem, pohybem, kdy u každého míče byly dříve, ale dá se říct, že hosté z Roudnice je do vyložené šance nepustili. Po 20. odehraných min. se roudničtí otřepali a začali být i oni nebezpeční. Domácí brankář si občas udělal výlet s balonem, zřejmě s vědomím, že míč nemůže ztratit, jenže to se mu vymstilo a nejlepší střelec Roudnice M.Koudelka svou chytrostí téměř z "půlky" hřiště dává gól do prázdné domácí brány. Od té chvíle už béčko Roudnice kontrolovalo hru i výsledek a v poslední minutě ještě krásnou střelou H.Špačka upravilo na konečných 0:3 v jejich prospěch. Jako hráč Roudnice musím kluky pochválit za dobrý a zodpovědný výkon ozdobený třemi pěknými góly. Jestliže budou v takových výkonech pokračovat, nebude o kladné výsledky nouze.

Trenér B mužstva Zdeněk Kučera

Zpět