7. Mistrovský turnaj

21.10.2013 21:37
Mistrovský turnaj Roudnice, 20.10. 2013
 
Soupeř : Černilov A
 
Sestava: Křenek, Mikanová, Nun, Mencák, Rejl, Novák, Pajgrt
 
Roudnice A- Černilov A  0-4, 0-6
V nedělním dopoledni k nám přijeli hráči z Černilova. Po domluvě s trenéry soupeře jsme se vzhledem k věkovému složení mužstev A a B domluvili na odehrání dvou utkání družstev A proti sobě. Stejně hrála i družstva B. Naše družstvo nezastihlo toto dvojutkání v nejlepším rozpoložení. Nebyli jsme v dobré kondici ani fyzicky, ani psychicky. Byla to zatím naše nejhorší utkání v podzimní části soutěže. Zcela zaslouženě jsme prohráli. Soupeř byl velmi zdatný a ukázal nám hru jakou bysme chtěli předvádět i my. Jediným, kdo snesl přísnější měřítko, byl Ondra Pajgrt, který si udržuje dobrou formu několik posledních utkání. A to je jeden z nejmladších. Doufáme, že už v týdnu se z toho oklepeme a vrátíme se k dobrým výkonům.
                                                                  Z. Mikan, M. Nun, trenéři
Zpět