7. turnaj - hřiště Roudnice

19.10.2016 09:05

Roudnice : Třebeš D   1:12 (1:6)

Branka: Rydlo Filip

Sestava: Vích – Rázek, Rydlo L., Rydlo F., Švadlenka, Vítková, Papík, Hruška

Soupeřky z Třebše byly dnes na hřišti o poznání vyspělejšími fotbalisty a zejména kapitánka týmu předváděla asi nejlepší fotbal na turnaji. Přes absenci našeho hlavního střelce Fikra se dokázal náš tým střelecky prosadit, kdy po závaru tvrdou střelou skóroval Filip Rydlo. 

 

Roudnice : Třebeš C  1:6 (0:2)

Branky: Rázek (pen)

Sestava: Vích – Rázek, Rydlo L., Rydlo F., Švadlenka, Vítková, Papík, Hruška

Proti chlapcům z Třebše jsme odehráli vyrovnanější zápas, ale i tak jsme po většinu utkání tahali za kratší konec. Opět se podařilo vsítil jednu branku, a to po proměněné penaltě Davida Rázka po faulu na Švadlenku. Bohužel další z mála šancí, které jsme si vytvořili, se proměnit nepodařilo. Hlavně samostatný únik Hrušky trochu mrzí.

Zpět