8. kolo 1.A třídy 2013/14 l TJ Sokol Roudnice : FC Nový Hradec Králové 2:2 (0:0)

29.09.2013 08:58

Branky: 69. Bednář Vl., 71. Pejchal

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Vlnas, Mikan, Vlasák (62. Koutník), Bednář Z. - Kobližek Jakub (77. Krejcar Jakub), Židík, Pejchal, Krejcar Jan - Bednář Vl., Kmoníček (85. Pajgrt)

Úvodní minuty přinesly šance na obou stranách. Nejprve se sám před Martinovským zjevil Pejchal, ale svoji 100% šanci nevyužil. O minutu později s námahou likvidoval standardu hostí Žák. Ve 12. minutě si podobnou standardku musel přečkat i soupeř, ale i Zdenda Bednář našel za zdí pouze připraveného brankáře. V 18. minutě se hostům povedl rychlý kontr, který hasil dobrým zákrokem až Žák. Pak se hřišti začali přiostřovat a také žlutit. Po několika ostrých zákrocích hosté inkasovali hned 3 ŽK. Navíc v 41. minutě šli do deseti po kritice rozhodčího, kterou si neodpustil jeden z již napomínaných hráčů. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně a dostat oslabeného soupeře pod tlak, ale tyto představy jsme asi nechali v kabině, jelikož aktvněji do něj vstoupili hosté, kteří navíc hned v úvodu využili našich chyb v defenzivě a Jindra osamocen na penaltě měl dostatek času si míč srovnat a přesně zakočit. Navíc stejný hráč mohl o chvilku později zaskočenou domácí defenzivu překvapit podruhé, ale Žák jeho střelu vyrazil. V 58. minutě po stejném přečinu jako v prvním případě šel pod sprchy i Neppl. Náš tlak narůstal, ale šance jsme si vyprácovávali velmi komplikovaně. V 69.  a 71. minutě nám ale trochu přálo štěstí, když se k zakončujícím odrazili vyražené střely a skóre se nám tak během chvilky podařilo otočit. Bohužel potvrzení nepřišlo, i když k tomu měli hráči dvě dobré šance, ale tentokrát při stálo štěstí při hostích. Ti navíc svoji aktivní hrou si vynutili rohový kop, po kterém se jim podařilo srovnat. Závěr utkání se dohrával v nervozitě na obou stranách. Zatímco v minulých utkáních na domácím hřišti jsme povětšinou předváděli poměrně kvalitní výkony, tak to dnes jsme nepotvrdili. Na branku soupeře jsme vyslali stejně jako soupeř pouhých 6 střel. Zbyvajích 13 šlo mimo brankovou konstrukci. Nedokázali jsme většinu druhé půle se dotat do konstruktivnějšího tlaku proti oslabenému soupeři. Pomohl tomu sice brzo inkasobaný gól soupeře, ale po otočení výsledku bychom si již měli výhru pohlídat. V dnešním utkání jsme také pocítili ztrátu výhody, kterou jsme v minulých zápasech často využili a to širokou vyrovnanou lavičku. Bohužel díky absencím či nedolečeným zraněním jsme nebyli schopni střídáním zvednout výkon na hřišti. Jsou před námi další utkání a budeme i nadále bojovat o udržení neporazitelnosti v tomto ročníku.

Fotogalerie : https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Roudnice-Novy_HK_2-2/

Zpět